Slider
SZKOLENIE PRAKTYCZNE

IR(A)

Jeśli chcesz stać się „pełnowartościowym” pilotem, mogącym latać niemal w każdych warunkach atmosferycznych, na którego „chętnym okiem” spoglądać będą linie lotnicze i właściciele samolotów dyspozycyjnych, musisz uzyskać uprawnienie IR(A). Nasz program umożliwi Ci zdobycie tego „bezcennego” uprawnienia po rozsądnych cenach. Zapewni to minimalna liczba godzin zgodna z wymaganiami JAR-FCL 1 i zastosowanie w szkoleniu kabiny treningowej FNPT II.

Dla zdobycia uprawnienia IR(A) będziesz musiał „wylatać” min. 35 godzin w kabinie treningowej i 15 godzin na samolocie jednosilnikowym (Cessna 172 lub Cessna 177). Po zdaniu egzaminu LKE i uzyskaniu wpisu do licencji możesz łatwo rozszerzyć swój IFR „jednosilnikowy” na „wielosilniki”. Wystarczy 3 godziny na kabinie FNPT II i 2 godziny na samolocie wielosilnikowym.

W związku z rozszerzającą się sytuacją związaną z panującą epidemią Koronawirusa COVID-19 w Polsce, UNITEDSKY zawiesza funkcjonowanie biura do odwołania.

Prosimy o kontaktowanie się z nami drogą mailową lub telefoniczną.

 

Due to the expanding situation related to the prevailing epidemic of the Coronavirus COVID-19 in Poland, UNITEDSKY suspends its operation until further notice.

Please contact us by email or phone.