polska-warszawa-maj-2019-widok-na-centrum-warszawy-z-lotu-ptaka
O NAS
10 rzeczy, które musisz wiedzieć o UnitedSky
  • UnitedSky to wiodąca akademia szkoleniowa dla pilotów w Polsce (certyfikat nr PL/ATO-106), która specjalizuje się wyłącznie w profesjonalnym szkoleniu pilotów.
  • Od 2008 roku organizujemy wysokiej jakości szkolenia teoretyczne i praktyczne dla pilotów komercyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami i zaleceniami Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA). Licencję można uzyskać w dowolnym państwie członkowskim EASA.
  • UnitedSky dysponuje flotą utrzymanych w doskonałym stanie samolotów. Obecnie są to Tecnam 2006t oraz Tecnam P-Mentor, oba certyfikowane na loty VFR i IFR. Posiadamy także dwa symulatory lotów Alsim FNPT2 na lotnisku w Babicach i w Ogonkach na Mazurach.
  • Nasz przyjazny międzynarodowy zespół składa się z starannie wybranych, doświadczonych wykładowców i pilotów linii lotniczych, którzy wdrażają najwyższe standardy szkoleniowe w branży.
  • Pomogliśmy już ponad 1600 absolwentom zrealizować swoje marzenie o zostaniu pilotem. Skuteczność szkoleń oferowanych przez UnitedSky potwierdzana jest wysokim wskaźnikiem zdawalności egzaminów i testów umiejętności.
  • Wszystkie wykłady, instrukcje lotu, teoria i testy umiejętności są przeprowadzane w języku angielskim. Nasze wsparcie dla studentów skupia się na świadczeniu najlepszej pomocy klientom z różnych kultur i środowisk, a egzaminy można zdawać w dowolnym z 32 państw członkowskich EASA.
  • Szkolenie teoretyczne ATPL odbywa się w samym sercu Warszawy – na 11. piętrze neomodernistycznego wieżowca Widok Towers.
  • Szkolenie praktyczne prowadzimy z naszej bazy w Babicach EPBC. Od początku 2024 roku będziemy również prowadzić zintegrowane szkolenie pilotażu z serca jednego z najatrakcyjniejszych regionów Polski – Mazur. Mamy dedykowany kampus zlokalizowany w czterogwiazdkowym butikowym hotelu w miejscowości Ogonki. Jego mottem jest “Odpoczywaj i ucz się”, dzięki czemu można cieszyć się wspaniałymi jeziorami, głębokimi lasami i dostępnością szerokiej gamy sportów wodnych, bądź po prostu skorzystać z usług spa, wellness, zdrowia lub regeneracji biologicznej.
  • Wszystkie szkolenia UnitedSky są prowadzone z najwyższą troską o bezpieczeństwo, a firma promuje otwartą komunikację i kulturę bezpieczeństwa.
  • Koszty szkolenia są znacznie niższe w Polsce niż w innych krajach europejskich, ponieważ na profesjonalne szkolenie lotnicze nie pobiera się podatku VAT. Dodatkowo koszty utrzymania, personelu i ogólnych kosztów są nadal znacząco niższe w Polsce niż w krajach Europy Zachodniej, chociaż obiekty lotniskowe zostały niedawno zmodernizowane, a szkolenie odbywa się na nowoczesnych samolotach z wyposażeniem w szklaną awionikę. To powód, dla którego oferta UnitedSky jest prawdopodobnie najlepsza w swojej klasie.

Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych kursów, prosimy wypełnij poniższy formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem Whatsapp +48 798 807 234.

Instagram