Data

23 - 24 Lip 2022
Expired!

Czas

All Day

Warsztaty rekrutacyjne do linii lotniczych

Warsztaty rekrutacyjne w UnitedSky kompleksowo przygotują Cię do procesu selekcji i screeningu w liniach lotniczych. Część nie-techniczną poprowadzi pilot-psycholog lotniczy, który przy użyciu testów predyspozycji oraz zadań grupowych pomoże Ci rozwinąć główne kompetencje miękkie potrzebne w pracy pilota. Ponadto, dzięki spersonalizowanemu feedbackowi, poznasz swoje mocne strony i obszary do rozwoju. Wyjaśnimy także, czy można przygotować się do rekrutacji oraz obalimy mity, które powodują wśród pilotów niepotrzebny stres.

Pierwszy dzień to zajęcia grupowe w Widok Towers, w tym część wykładowa, sprawdzenie wiedzy, zadania grupowe pod kątem oceny współpracy w załodze wieloosobowej oraz wiedzy lotniczej.

Drugiego dnia zajęcia indywidualne na Lotnisku Warszawa-Babice, w tym sesja na symulatorze z zakresu IR oraz symulator w parach pod kątem MCC, kwestionariusze osobowe oraz testy psychometryczne.

Szkolenie poprowadzą:

Łukasz Nowakowski – pilot samolotowy zawodowy i psycholog lotniczy, posiada umiejętności i praktyczną wiedzę z zakresu oceny kompetencji oraz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.

Mateusz Brodziak – szef szkolenia teoretycznego w UnitedSky. Czynny instruktor szkolenia teoretycznego i praktycznego oraz Pierwszy Oficer w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

Koszt: 2500 PLN cena promocyjna 1950 PLN

Kontakt: Maciej Broda 501 409 787

Post comment

Instagram