Data

09 Sty 2024 - 05 Mar 2024
Expired!

Czas

08:00 - 18:00

CPL + MEP+ ME/IR – szkolenie praktyczne

Zaprasza wszystkich studentów-pilotów, którzy zdali egzaminy teoretyczne ATPL, do wzięcia udziału w naszym kursie CPL + MEP+ ME/IR, cieszącym się uznaniem w branży lotniczej. Kurs ten zapewni Ci najwyższe standardy operacji lotniczych, ułatwiając płynne przejście do pierwszej pracy w linii lotniczej.

Szkolenie odbędzie się na międzynarodowym lotnisku w Modlinie (EPMO) oraz lotnisku w Babicach (EPBC) w Warszawie. Całe szkolenie podejść będzie przeprowadzane w Modlinie, który jest kontrolowaną przestrzenią powietrzną czynną przez 24 godziny na dobę, z dostępnymi urządzeniami nawigacyjnymi ILS, RNP i VOR.

Do szkolenia używane będą nowo dostarczone samoloty Tecnam P2006t i P-Mentor, wyposażone w system nawigacyjny Garmin EFIS, a sesje treningowe w symulatorze do szkolenia procedur instrumentalnych będą prowadzone na symulatorze Alsim ALX.

Nasz zespół instruktorski składa się z pilotów linii lotniczych z Warszawy, którzy szkolą według najwyższych standardów branżowych, podnosząc Twoje umiejętności i wiedzę do poziomu oczekiwanego przez linie lotnicze.

Kurs CPL + MEP+ ME/IR trwa 8 tygodni dla studentów pełnoetatowych. Miesięczne nabory rozpoczynają się od stycznia 2024 roku, ale liczba miejsc jest ograniczona. W ramach szkolenia oferujemy:

· Teoria MEP

· 25 godzin Tecnam P-Mentor G3x

· 38 godzin Alsim ALX FNPT2

· 16 godzin Tecnam P2006t G950

Koszty wynajmu samolotu na egzamin umiejętności są wliczone w cenę kursu 17 500 €. Opłaty dla egzaminatora i lądowania są dodatkowe. Aby uzyskać informacje dotyczące dat rozpoczęcia i dodatkowe informacje, skontaktuj się z nami przez WhatsApp pod numerem +48 798 807 234.

Post comment

Instagram